Пропаганда - основне джерело війни.
Перетворіть свій голос 📣 на автоматичну зброю 💣 проти пропаганди.

Просто запустіть програму, і вона самостійно відправлятиме сотні скарг на ворожу брехню в день 🚀

За підтримки Кіберполіції України

Я не довіряю. Відкрийте код. #

Весь код перевірено та одобрено Кіберполіцією України!

Програму було створено спеціально для полегшення життя користувачів https://t.me/stoprussiachannel та DDOS по країні СЕПАРІВ (Кібер-Козаки)), які й виконують завдання кіберполіції.

А код відкрити не можна, тому що тоді русня зльоту розвертає програму проти нас же.

Тому навпаки, код додатково максимально обфусковано.

Я не довіряю. Можливо, це вірус? #

Ви можете створити віртуальну систему Windows і налаштувати програму там. Оскільки з віртуальної машини неможливо витягнути данні з головного комп'ютера, ваші данні будуть у безпеці.

Я не довіряю свої логіни та паролі. Можливо, ви мої данні десь використаєте? #

Пропонуємо рішення: створіть додаткові акаунти. На один номер телефона можна зареєструвати кілька Гугл-пошт і з них блокувати пропаганду в Ютубі.

Додаткові Гугл-пошти по ідеї можна використати для реєстрації в Інстаграмі та Твітері (не перевіряв, але майже напевно там має бути "реєстрація через гугл").

Для додаткового акаунту в Телеграмі потрібно буде знайти додатковий номер телефону.

Ви використовуєте в програмі свої акаунти чи фейкові? #

Я, як розробник, особисто використовую свої акаунти. Тому що програма робить саме те, що робив би я як українець, маючи трохи вільного часу і  бажання допомогти Україні - відправляв би скарги на різну гівнопропаганду.

І я вірю, що, наприклад, гугл розуміє різницю між фейковим акаунтом і справжнім, дивиться від кого скарга, і тому 1 скарга від живої людини може важити більше ніж 1000 скарг від фейкових акаунтів.

Але зараз ведеться розробка версії, яка дасть змогу на одній машині запускати десятки копій програми. От тоді фейкові акаунти можуть і знадобитися :)

Звідки програма бере канали, на які скаржаться? #

Програма автоматично бере завдання з https://t.me/stoprussiachannel.

Якщо ви бачите явну пропаганду, яку варто знищити - добавте її на перевірку в спеціальний бот stoprussiachannel, який приймає та перевіряє такі речі: https://t.me/stopdrugsbot

Після перевірки ресурс попаде в офіційну базу, а звідти й в нашу програму.

Як запустити програму на Linux? #

Є плани створити версію програми для лінукс, проте наразі руки не доходять через більш нагальні потреби.

Тому поки ви можете використати віртуальну машину. Створіть у лінукс віртуальну машину Windows і встановіть Windows-версію програми.

Звідки беруться тексти скарг? #

Вони заздалегідь підготовлені спеціалістами, Вам не потрібно більше думати, що ж написати. Оцініть наскільки це зручно - раніше потрібно було для сотень каналів придумувати сотні скарг, які насправді про одне і те ж...

Чи пам'ятає програма виконані завдання? #

Так, Ви в будь-який момент можете закрити програму. Коли перезапустите вона буде виконувати тільки ті задачі, які іще не виконувала.

Як оновити програму? #

Програма вміє сама себе оновлювати. Але, якщо щось пішло не так, і Вам потрібно вручну оновити, ось алгоритм дій:

Програма робить затримку 5-10 хвилин між завданнями. Для чого? #

Тут проблема не в тому, щоб за годину 100 скарг відправити (це не питання), а в тому, щоб ці скарги повноцінно сприйнялися сервісом, а не сприйнялися за ботові (а за годину 100 скарг це тільки бот може). Тому й потрібна ця штучна затримка на 5-10 хвилин між скаргами на кожен сервіс.

При запуску на всі сервіси і, наприклад, успішному виконанні завдання у Ютубі  програма робить затримку для всіх завдань чи тільки для Ютубу? #

Програма розумна - робить окремі затримки для різних сервісів. Тому якщо скарга була відправлена на ютуб-канал, то затримка застосовується лише для ютуб, але тим часом будуть надсилатися скарги на канали в інших сервісах.

Тому краще одразу обирати всі сервіси для роботи - один ютуб опрацьовується практично з тією ж швидкістю, що й усі підтримувані сервіси. Одне одному не заважає.

Чому запускати потрібно не саму banWar.exe, а start_program.bat? #

Якщо виникне якась помилка, програма не закриється сама, і Ви зможете скопіювати помилку та відправити її в підтримку - буде змога цю помилку виправити.

Щоб скопіювати помилку, виділіть її мишкою і на виділеному клікніть правою кнопкою миші, помилка скопіюється в буфер обміну.

Чому для програми важливо залишити видимою хоча б частину браузера? #

Як мінімум, ютуб аналізує видимість браузера для людини. Якщо браузер невидимий, він це знає і навіть не промальовує сторінку - не буде просто кнопок на які клікати, тобто відправити скаргу буде неможливо.

Відео-пояснення:

Чи потрібно налаштовувати VPN у браузері? #

Якщо коротко - бажано, принаймі для ютуб. А може й не потрібно :)

Чому бажано для ютуб:

Багато ютуб-каналів обмежили перегляд лише Росією, з інших країн вони просто не відображаються, а отже неможливо забанити. Тому поставте впн у браузер і виберіть країну Росія, тоді скарги на всі канали успішно пройдуть.

Тобто, VPN вам не для приховування (немає сенсу ховатися нам, ми працюємо з офіційними сервісами), а щоб чим більше каналів було доступним.

Тому, якщо Ви перед тим не працювали з впн і Вас влаштовує, що деякий відсоток каналів просто недоступний (як і без програми) - тоді не ставте і не користуйтесь впн.

Якщо користуєтеся VPN - не забувайте його при запуску браузера кожен раз вмикати.

Але є і свій сенс не користуватися одним і тим же впн 😉

Якщо всі користувачі користуватимуться одним і тим же впн з тою ж країною (Росія), то всі скарги будуть приходити з одинакового пула айпішніків (наприклад 10 різних айпі)  - і поки чітко невідомо наскільки модератори системи беруть це до уваги. Можливо 1 000 скарг з різних айпішніків буде краще, ніж 2 000 з одного айпі.

За цією логікою, якщо Ви хочете користуватися VPN - користуйтесь. Якщо додатково можете поставити якийсь інший VPN - поставте інший, не Urban Free VPN, який ставлять всі по дефолту з інструкції.

Чи змінює програма мій айпі головного комп’ютера? #

Ні. VPN, який змінює айпі, налаштований лише у браузері, який запускає сама програма, на вашому комп'ютері ніякий айпі не змінюється.

Чи десь якось палиться мій айпі? #

Програма працює лише на офіційних сайтах підтримуваних сервісів (ютуб-інстаграм-твітер-телеграм), і лише там. Як і справжня людина…

Які данні авторизації програма зберігає і що з ними робить? #

Для сервісів, які обробляються у браузері (ютуб, інстаграм, твітер), ви логінитеся у портабельний Google Chrome самі, і сам хром їх у себе в профілі й зберігає.

Для телеграму данні авторизації зберігаються у внутрішньому форматі, який розуміє програма.

Ваші данні авторизації нікуди назовні не відправляються, використовуються виключно для подання скарги на офіційних підтримуваних сервісах.

Як видалити (анінсталити) програму? #

Просто видаліть папку з програмою, всі данні з логінами і обробленими задачами лежать лише там.

Чи не буде бана акаунта за повторні скарги на канали? #

Повторних скарг програма не робить. Після того як вона поскаржиться на будь-що, повторно вона туди скаржитися не буде.

Де можна подивитися лог програми (історію роботи)? #

Для звичайних людей не розраховано, але сильно допитливі можуть подивитися в кількох місцях: